fbpx

Про нас

Про компанію

Тепло Гарант – надійний партнер для покупців радіаторів опалення с будь-якими потребами

Компанія Тепло Гарант займається продажем радіаторів опалення з 2000 року, пропонуючи високотехнологічну продукцію європейських брендів. Наш офіс розташований поблизу Львова, а географія поставок охоплює всю Україну – практично в кожному регіоні у нас є постійні замовники, включаючи великі будівельні фірми, а зростаюча кількість позитивних відгуків свідчить про нашу бездоганну репутацію.

Ми пропонуємо радіатори: дизайнерські від Vasco, економічні від Zehnder, та сталеві від Stelrad, а також рушникосушки з різними характеристиками та візуальними особливостями, щоб кожен клієнт міг зробити свій будинок не тільки теплим та затишним, але й оригінальним. На сьогоднішній день ми є офіційним представником голландського виробника STELRAD, а також пропонуємо батареї опалення від таких відомих брендів як VASCO і ZEHNDER. Постійний контроль якості, широкий модельний ряд, налагоджена логістика та уважне ставлення до клієнтів роблять нас надійним і вигідним партнером, як для оптових, так і для роздрібних покупців.

Тепло Гарант – компанія, орієнтована на постійний розвиток і створення для своїх клієнтів кращих умов співпраці. У власній діяльності ми керуємося наступними принципами:

1.Встановлення найнижчих цін в країні завдяки статусу офіційного дистриб’ютора. Нашим клієнтам не доводиться переплачувати за послуги посередників, а 10-річна гарантія є найкращим доказом того, що наші радіатори опалення якісні та адаптовані до активної експлуатації.

2. Розширення асортименту. Розуміючи прагнення замовників підбирати найсучасніші та стильні моделі опалювального обладнання, ми регулярно презентуємо новинки відомих брендів. Величезний асортимент продукції дозволяє без проблем знайти оптимальний варіант клієнтам з будь-якими вимогами до потужності, габаритів, забарвлення і вартості.

3. Оперативна обробка та доставка товарів – на нашому складі є всі батареї, представлені в онлайн каталозі, що в поєднанні з власним автопарком та налагодженими партнерськими відносинами з фірмами-перевізниками дозволяє здійснювати поставки по Львову і Україні без затримок.

Інформація про компанію Тепло Гарант / Склад компанії Інформація про компанію Тепло Гарант / Склад компанії знаходиться в с. Наварія біля Львова

4. Професійне консультування. В разі виникненні труднощів на етапі пошуку наші менеджери завжди готові підібрати радіатори опалення за індивідуальними запитами, заощадивши ваш час і нерви.

5. Різноманітність бонусів – як нові, так і постійні замовники можуть розраховувати на приємні сюрпризи, наприклад, ми надаємо додаткові знижки в разі придбання більше двох дизайнерських або вертикальних радіаторів, рушникосушок і т.д.

Всі результати пошуку