Історія компанія Cordivari

Заснована в 1972 році Ercole Cordivari, є однією з найбільших італійських промислових компаній у своєму секторі. Компанія спеціалізується на виробництві рушникосушок та радіаторів, котлів та термоакумуляторів, сонячних теплових систем, резервуарів, систем для збору та очищення води, димових систем, контейнерів для харчової та металообробки. Ринкова орієнтація та технологічні інновації, реалізовані завдяки висококваліфікованим стратегіям та управлінню, а також ефективна та чітка структура виробництва та розподілу, роблять Кордіварі провідною компанією.

Завод Cordivari

Завдяки своїй увазі до ринку та рушійній силі постійних інновацій Cordivari зміг інтерпретувати та передбачити тенденції у гідротермосанітарному секторі. Прийнявши філософію загальної якості. Технологічний, ергономічний, логістичний та екологічний вибір дозволяють діяти з повною повагою до людини та довкілля. Етична та технологічна думка, яка щодня оновлюється, пропонуючи споживачам ефективні, надійні та стійкі продукти та рішення.

Сьогодні італійський бренд Cordivari – це вираз якості, комфорту та інновацій у всьому світі. Завдяки комерційній структурі та структурі розподілу, а також пунктуальності та ефективності послуги компанія може надати свої рішення у будь-якому куточку земної кулі. Традиційна увага та нагляд за національним ринком протягом певного часу супроводжувалися не менш помітним поштовхом до експорту. Загальний обсяг експорту, що дорівнює приблизно 35% загальної вартості продукції, постійно зростає.

  • Товаров, соответствующих вашему запросу, не обнаружено.