Villeroy & Boch європейський бренд преміум класу

Дизайнерський досвід, інноваційна сила,  коріння, достовірність та послідовне стратегічне узгодження з вимогами національних та міжнародних ринків – ось основний фундамент Villeroy & Boch на ринку.

Сильне коріння компанії в європейській культурі сформувало розвиток преміум-бренду, який сьогодні є загальновідомим ім’ям у всьому світі, від заснування в 1748 році і до тепер. Зараз компанія представлена ​​у всіх куточках планети завдяки своїм виробам для ванних кімнат. Штаб-квартира групи – Старе абатство в Метлаху (Німеччина).

Резиденція компанії Villeroy & Boch

Жан Франсуа Бох, третє покоління родини Бох, придбав бенедиктинське абатство в 1809 році. Зараз компанія керує виробничими площадками у восьми європейських країнах, а також Мексиці та Таїланді. У компанії працює близько 7500 людей по всьому світу. Це акціонерне товариство (Aktiengesellschaft) з 1987 року, котируване на фондовій біржі в 1990 році.

Історія Villeroy & Boch охоплює 270 років, що робить її однією з найдавніших європейських брендів.

Компанія продовжує свою міжнародну експансію, зосереджуючись на нових ринках, що ростуть, зберігаючи сильну присутність на своїх основних ринках у Західній Європі. Вілерой Бош пропонує інноваційні концепції продуктів та меблів як для споживчого, так і для контрактного ринку. Представити стильний вибір продукції, що обертаються на теми столового посуду. Для ванних кімнат Villeroy & Boch пропонує високоякісні товари, призначені для перетворення ванної кімнати у стильний та функціональний оазис добробуту.

800